V četrtek, 27. 10. 2022, smo tretješolci imeli športni dan. Zjutraj smo se dobili v matični učilnici, kjer nam je učiteljica dala napotke za pohod in razdelila šolsko malico. Ponovili smo pravila obnašanja in se odpravili na pot. Zakorakali smo proti Kekcu, nadaljevali pot po makadamski cesti ter po gozdnih stezicah, kjer se je v daljavi že videlo grad. Pojedli smo okusno malico, se posladkali in malo poklepetali. Nato smo se igrali igro Demon Gorgon in tekanje po stopnicah. Igrali smo se zelo lepo, brez prepiranja. Veseli in polni novih vtisov smo se vrnili po cesti, ki se spušča z gradu proti šoli.

Vtisi učencev:

Nejc, 3. B: “Lepo mi je bilo, ko smo se igrali tisto igro.”

Leon, 3. B: “Všeč mi je bilo, ko smo hodili in videli veliko novega okolja in narave.”

Tilen, 3. B: “Všeč mi je bilo, ko smo tekli po stopnicah.”

Lovro, 3. B: “S Sošolci smo se igrali streljanje in to mi je bilo všeč.”

Ramses, 3. B: “Mi je bilo všeč, da je tam muzej in restavracija.”

Zala, 3. B: ” Bilo je zares zelo lepo. Igrali smo se lepo in se nismo kregali.”

Julija, 3. B: “Všeč mi je bilo, da sem se igrala s sošolkami in sošolci iz 3. A. Skupaj smo skuhali odlično mineštro pri enem drevesu, ki je bilo pokrito z mahom.”

Ivana, 3. B: ” Meni je bilo všeč, ker smo se lepo igrali. Zelo dober mi je bil panin.”

Klara: “Všeč mi je bilo, ko smo si delili sladkarije in ker smo lahko sedeli skupaj.”

Rok, 3. B: “Mi je bilo zelo všeč, ko smo se igrali.”

Fotografirala: učiteljica Eva Kovačič in učiteljica Nina Rijavec Ternovec