V petek, 7. 10. 2022, smo učenci od 1. do 5. razreda podaljšanega bivanja aktivnosti ob tednu otroka svečano strnili in zaključili z jesenskim piknikom v šolski avli.

V času podaljšanega bivanja smo med tednom pripravili pisane jesenske liste, ki smo jih z vnemo in ustvarjalnostjo tiskali in obrezovali, potem pa z veseljem nanizali na vrvico, ki smo jo razobesili v šolski avli. Ker smo se zelo trudili skupaj z učiteljicami in olepšali naš šolski dom, nas je gospa pomočnica ravnatelja zelo pohvalila in nas povabila na zaključno druženje s piknikom v šolski avli.

V avli nas je pričakalo presenečenje na mizi in topel pozdrav gospe pomočnice ravnatelja. Skupaj smo pokramljali in se naužili jesenskega sadja ter se veselili odlično opravljenega dela. S skupnimi močmi zmoremo veliko in lahko se imamo čudovito.