V decembru smo učenci 2. A, B podaljšanega bivanja pisali pisma Božičku. Napisali smo mu želje za vse otroke tega sveta, da bi bili zdravi, srečni in veseli. Nekateri smo zapisali, da smo se celo leto veliko trudili, pa čeprav nam je kdaj spodrsnilo in smo bili malo manj pridni. Božičku smo zaželeli lepe praznike in da bi bil zdrav ter da bi obiskal vse otroke.

Poštar Pavlji, Božičkov pomočnik, skrbno vsak dan pregleduje pošto in pomaga pripravljati darila ter skrbi, da prispejo pravočasno do cilja.

Po pošti smo prejeli veliko kuverto, ki nam jo je poslal Božiček. Zapisal nam je dolgo pismo. Povedal je, da je naše lepe risbice in pisma obesil na steno. V zahvalo nam je poslal namizno igro o poštarju Pavliju, ki smo se je zelo razveselili. Igrico se vsak dan igramo in smo je zelo veseli.

Učenci 2. A, B PB