Zbudil sem se v šoli, ki je izgledala tako zelo lepo. No tako je zgledala moja nova kul šola, začnimo jo opisovati. Od znotraj bila je tako moderna, zanimiva, bogato opremljena, hrana je bila odlična in postrežena na prečudovite steklene mize s svečniki iz srebra, okoli mize so bili lepi usnjeni stoli in najlepše, pisali smo na i-pade, ki so bili diamantni in moderni, od zunaj je pa bila šola diamantna, zlata in steklena.Tako so izgledali razredi šole: bili so lepi črno beli imeli so računalnike na dotik in omare. Osnovna šola, ki se je imenovala Osnovna šola Patrika Brezigarja, je bila v lasti mojih staršev.  Učilnica gospodinjstva je bila pa taka moderna bela- črna, punce so v njej kuhale boljšo hrano kot v restavraciji, hotelu in gostilni skupaj.  Takšna je bila miza v jedilnici: lepa steklena. Ko pa sem se zbudil, sem se zavedel, da so bile to je sanje.

Patrik, 4.a